Szczelinowe odwodnienia prysznicowe AQUA STEEL LS

Uśmiech na twarzy naszego klienta jest dla nas najważniejszy dlatego szczelinowe odwodnienia prysznicowe to efekt ogromu pracy i zaangażowania.

Przy tworzeniu szczelinowych odwodnień prysznicowych postawiliśmy na design, dopracowując każdy nawet najdrobniejszy detal. Do produkcji użyliśmy stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość na długie lata. Nasze prysznicowe odwodnienia szczelinowe skierowane są do osób, które cenią sobie produkty wysokiej jakości i posiadają dobry gust. Kunszt wykonania sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Stal nierdzewna pozwala cieszyć się sprawnym system odwodnienia przez lata.

Instrukcja montażu
Szczelinowe odwodnienia prysznicowe

Rozwiązanie dla każdej łazienki

Dlaczego użytkownicy wybierają AQUA STEEL LA?

szczelinowe odwodnienia prysznicowe

Jak jest zbudowane są szczelinowe odwodnienia prysznicowe?

Odwodnienie szczelinowe cechuje smukła budowa, którą zawdzięcza wąskiej szczelinie.

Kratka chroni syfon przed nadmiernym zabrudzeniem i jest swobodnie wyjmowana, zapewnia higienę użytkowania syfonu.

Syfon chroni przed przedostaniem się nieprzyjemnego zapachu z kanalizacji do pomieszczenia. Może zostać swobodnie wyjęty dzięki czemu utrzymanie czystości jest szalenie wygodne.

Ramka podtrzymuje ruszt nad dnem korytka, którym spływa woda. Nie jest połączona na stałe z korytkiem tworząc szczelinę, umożliwiającą wtórny odpływ wody, która przedostała się pod powierzchnię glazury.

Korytko jest trwałe i wytrzymałe na obciążenia. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm. Ważnym elementem korytka jest podłączenie do rury kanalizacyjnej wynoszące 50 mm bez redukcji pozytywnie wpływając na wydajność odwodnienia.

Poznaj więcej zalet odwodnień szczelinowych AQUA STEEL LS

Wybierz wzór, który najlepiej pasuje do Twojej łazienki

prysznicowe odwodnienia szczelinowe
łazienkowe odwodnienia szczelinowe

Serce Twojej łazienki – odwodnienie

A co jeśli odwodnienie w Twojej łazience stanie się jej sercem, a jego urok zaskoczy każdego?

To serce silne jak stal nierdzewna użyta do jego wykonania. Odwodnienie AQUA STEEL LS skierowane jest do osób ceniących sobie precyzję i profesjonalizm. Szereg zalet wpływa na satysfakcję z użytkowania naszego produktu, a jego nieprzeciętny design sprawi, że idealnie wkomponuje się w każdą łazienkę, zarówno w nowoczesnym stylu jak i przy renowacji już istniejących.

Łączymy elegancki wygląd odwodnień z najwyższą jakością

Główną zaletą AQUA STEEL LS jest jego dyskretny kształt i funkcjonalność. Udało nam się zachować wszystkie najważniejsze zalety naszego odwodnienia szczelinowego takie jak trwałość, komfort użytkowania, łatwość montażu, bezpieczeństwo dodając dodatkowy walor estetyczny, który doskonale współgra z resztą i nadaje charakteru Twojej łazience.
odwodnienia szczelinowe

Kontakt

Jesteś zainteresowany odwodnieniami? Skontaktuj się z nami!

telefon:

+48 17 788 17 70

+48 17 788 17 77

+48 17 788 42 59

E-mail: biuro@spiroflex.pl