Punktowe odwodnienia prysznicowe AQUA STEEL PA

Punktowe odwodnienia prysznicowe AQUA STEEL

Solidna konstrukcja przenosząca obciążenie rzędu K3,0

Stworzyliśmy dla Państwa wyjątkowo trwałe, punktowe odwodnienia AQUA STEEL PA, które dostępne są w czterech wersjach, posiadających walory estetyczne i funkcjonalne. Korzystając z naszego doświadczenia przygotowaliśmy propozycję, która ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale też solidną budowę, dzięki której doskonale sprawdzi się zarówno w domowych łazienkach, jak i szpitalach, szkołach czy firmach. Niezwykle ważna jest też duża przepustowość urządzenia, która pozwala montować je w halach sportowych, a nawet na basenach.
Cennik odwodnień
Instrukcja montażu

Rozwiązanie dla każdej łazienki – odwodnienie punktowe.

Dlaczego użytkownicy wybierają odpływy punktowe AQUA STEEL PA?

jak zbudowane jest odwodnienie prysznicowe

Dowiedz się jak są zbudowane odpływy punktowe.

Ruszt zakrywa syfon i dno korytka, pełniąc funkcje wizualną odwodnienia. Odpływy punktowe dostępne w trzech wariantach stylistycznych i wizualnych.

Kratka chroni syfon przed nadmiernym zabrudzeniem i jest swobodnie wyjmowana. Pozwala to kontrolować wydajność odpływu.

Syfon chroni przed przedostaniem się nieprzyjemnego zapachu z kanalizacji do pomieszczenia. Może zostać swobodnie wyjęty dzięki czemu odpływ jest zawsze higieniczny, a utrzymanie jego czystości szalenie wygodne.

Ramka podtrzymuje ruszt nad dnem korytka, którym spływa woda. Nie jest połączona na stałe z korytkiem tworząc szczelinę, umożliwiającą wtórny odpływ wody, która przedostała się pod powierzchnię glazury. Pełni również funkcję wizualną dzięki widocznej trzymilimetrowej szlifowanej stali nierdzewnej nadając odwodnieniu niepowtarzalny charakter.

Korytko jest trwałe i wytrzymałe na obciążenia. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm. Ważnym elementem korytka jest podłączenie do rury kanalizacyjnej wynoszące 50 mm bez redukcji pozytywnie wpływając na wydajność. Korytko zostało wyposażone w cztery stopy przegubowe swobodnie regulowane ułatwiające montaż.

Poznaj więcej zalet odwodnień AQUA STEEL PA

odwodnienia punktowe

Skuteczne rozwiązanie

Punktowe odwodnienie to propozycja dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. AQUA STEEL PA mimo swojej małej powierzchni skutecznie odprowadza wodę na poziomie 36 l/min. Cechuje go solidna konstrukcja dostępna w wersji przenoszącej obciążenia do 300kg.

Wybierz wzór, który najlepiej pasuje do Twojej łazienki

odwodnienia punktowe - Ruszt do wklejenia glazury GL
Ruszt do wklejenia glazury GL
odwodnienia punktowe - Ruszt szlifowany gładki SZG
Ruszt szlifowany gładki SZG
Odwodnienie punktowe - Ruszt szlifowany wzmocniony SZ1P
Ruszt szlifowany wzmocniony SZ1P
Ruszt szlifowany wzmocniony SZ2P
Ruszt szlifowany wzmocniony SZ2P

Dlaczego wybrać odpływ punktowy?

Mała i praktyczna propozycja

Odpływy punktowe są eleganckie, przyciągają wzrok i pasują do nowoczesnego jak i tradycyjnego wystroju łazienki. AQUA STEEL PA ma wymiary 120x120mm i mimo swojej małej powierzchni zachowuje pełną funkcjonalność i łatwość użytkowania syfonu. Solidna i trwała konstrukcja odwodnienia sprosta wymaganiom każdego klienta. Instalacja odwodnienia punktowego jest nieco trudniejszy niż odwodnienia liniowego, odwodnienie liniowe ma jednak mniejszą przepustowość.

Budowa odpływu została dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Trwała stal nierdzewna stanowi gwarant jakości, a sprawny montaż odwodnienia oraz minimalistyczna zabudowa przyjemności użytkowania. Wnętrza łazienkowe tylko zyskują na montażu tego rozwiązania.

Odpływy łazienkowe, punktowe

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z nami!

telefon:

+48 17 788 17 70

+48 17 788 17 77

+48 17 788 42 59

E-mail: biuro@spiroflex.pl