Prysznicowe odwodnienia liniowe AQUA STEEL LA

Jako wieloletni producent wytwarzający najwyższej jakości wyroby ze stali nierdzewnych oferujemy odwodnienia liniowe spełniające wysokie standardy oraz stylowe wzornictwo

Seria prysznicowych odwodnień liniowych AQUA STEEL LA nastawiona jest na przyjemność z użytkowania na wiele lat. Poszczególne komponenty zostały wykonane tak aby, zachowanie czystości przychodziło z łatwością a jego obsługa była przyjemna i nie sprawiała żadnych kłopotów. Liniowe odwodnienia prysznicowe zostały w całości (łącznie z syfonem) wykonane ze stali nierdzewnej. Jest to gwarant trwałości naszego produktu i wieloletniej satysfakcji z jego użytkowania.

Instrukcja montażu
prysznicowe odwodnienia liniowe

Odwodnienia liniowe prysznicowe – rozwiązanie dla każdej łazienki

Dlaczego użytkownicy wybierają AQUA STEEL LA?

prysznicowe odwodnienia liniowe

Dowiedz się jak jest zbudowane odwodnienie liniowe prysznicowe

Ruszt zakrywa syfon i dno korytka, pełniąc funkcję wizualną odwodnienia. Jest jedynym widocznym komponentem odpływu liniowego. Można wybierać wśród licznych wzorów, tak by pasował do naszego gustu i aranżacji łazienki. Dodaje charakteru nowoczesnym wnętrzom, a jego wymiana może sprawić, że niewielkim sumptem odświeżymy naszą przestrzeń. Ponadto cechują go dwa sposoby montażu. Pierwszy to widoczna powierzchnia stalowa z perforacją lub bez. Drugi sposób po odwróceniu tworzy przestrzeń do wklejenia płytki łazienkowej.

Kratka chroni syfon przed nadmiernym zabrudzeniem i jest swobodnie wyjmowana. Nie musimy mierzyć się z szorowaniem kantów i załamań tak jak w tradycyjnych wannach, czy brodzikach. Przyjazna konstrukcja odwodnienia liniowego, które z łatwością można rozmontować i doczyścić sprawia, że nie ma mowy o gromadzeniu się na jego elementach nieczystości, czy bakterii.

Syfon to kolejny zdejmowany element odpływu liniowego. Jego ściąganie jest łatwe i szalenie ułatwia utrzymanie czystości systemu odprowadzania wody. Ponadto element ten zapobiega przedostawaniu się do łazienki nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Ramka podtrzymuje ruszt nad dnem korytka, którym spływa woda. Nie jest połączona na stałe z korytkiem. Tworzy szczelinę, umożliwiającą wtórny odpływ wody, która przedostała się pod powierzchnię glazury. Pełni również funkcję wizualną dzięki widocznej trzymilimetrowej, szlifowanej powierzchni nadając odwodnieniu niepowtarzalny charakter.

Korytko to ostatnia z części składowych odwodnienia liniowego. Jest trwałe i wytrzymałe na obciążenia. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 1,2 mm. Ważnym elementem korytka jest podłączenie do rury kanalizacyjnej wynoszące 50 mm bez redukcji pozytywnie wpływając na wydajność. Korytko zostało wyposażone w cztery stopy przegubowe swobodnie regulowane ułatwiające montaż.

Poznaj więcej zalet AQUA STEEL LA?

Wybierz ruszt, który podkreśli charakter twojej łazienki

Ekskluzywny charakter odwodnienie AQUA STEEL LA ma w genach. A w połączeniu z rusztem fascynuje jeszcze bardziej niezwykłym wyglądem. To zasługa stali nierdzewnej szczotkowanej oraz nowoczesnemu wzornictwu oferowanych modeli. Dostępnych jest pięć wzorów abyś mógł dopasować je do wystroju twojej łazienki. Dodatkowo każdy ruszt może zostać odwrócony i posłużyć do wklejenia glazury tworząc zupełnie inny efekt wizualny.

Każdy ruszt może zostać odwrócony i posłużyć do wklejenia glazury

Ruszt szlifowany model: SZG

Ruszt polerowany model: PG

Ruszt szlifowany model: SZ3

Ruszt szlifowany model: SZ5

Ruszt polerowany model: P6

Diabeł tkwi w szczegółach

Wykończenie powierzchni stali nierdzewnej metodą elektropolerowania

Jakość to nasz priorytet

Cała powierzchnia stali nierdzewnej użytej do budowy odwodnienia AQUA STEEL LA przeszła proces elektropolerowania. Proces ten należy do jednych z najbardziej złożonych technik elektrochemicznej obróbki stali. Głównym celem zastosowania takiego procesu jest uzyskanie wygładzonej powierzchni, nadającej odwodnieniu niepowtarzalny charakter oraz pozytywnie wpływając na zachowanie czystości. Co ważne, taka obróbka stali nierdzewnej w przeciwieństwie do cieplnej, czy mechanicznej nie wpływa negatywnie na jej wytrzymałość. Oprócz podstawowego celu takiego zabiegu, czyli wygładzenia powierzchni, produkt poddany jest głębokiej pasywacji anodowej. Dzięki temu produkt zostaje dokładnie zabezpieczony przed korozją.

Dlaczego wybrać odpływ liniowy?

Spraw, aby Twoja łazienka nabrała charakteru.

Odpływy liniowe są eleganckie, przyciągają wzrok i pasują do nowoczesnego jak i tradycyjnego wystroju łazienki. Są niezwykle praktyczne, ponieważ pozwalają na rezygnację z podwyższeń, czy brodzików. Dzięki temu rozwiązaniu z pryszniców, w których zamontowano odwodnienia liniowe mogą śmiało korzystać osoby starsze, mające trudności z poruszaniem oraz małe dzieci. Odpływy liniowe AQUA STEEL LA są wyjątkowo smukłe zachowując pełną funkcjonalność i łatwość użytkowania syfonu. Widoczna ramka ma zaledwie 60 mm szerokości i nadaje Twojej łazience niezwykłego charakteru. Ramka została wykończona od góry powierzchnią szlifowaną uwidaczniając dyskretny i niepowtarzalny styl odwodnienia AQUA STEEL LA.

Odpływ liniowy

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z nami!

telefon:

+48 17 788 17 70

+48 17 788 17 77

+48 17 788 42 59

email: biuro@spiroflex.pl