Liniowe odwodnienie prysznicowe

Seria odwodnień prysznicowych AQUA STEEL LA została stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie klasyczne rozwiązania i bezawaryjność produktu. Poszczególne komponenty zostały wykonane tak aby, zachowanie czystości przychodziło z łatwością, a jego obsługa nie sprawiała żadnych kłopotów. Liniowe odwodnienia prysznicowe zostały w całości (łącznie z syfonem) wykonane ze stali nierdzewnej. Jest to gwarant trwałości naszego produktu i wieloletniej satysfakcji z jego użytkowania. Dostępne w dwóch wariantach do wyboru, wersji czarnej oraz nierdzewnej.

prysznicowe odwodnienia liniowe

Czarne odwodnienie prysznicowe

Wersja BLACK EDITION odwodnienia liniowego, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, idealnie wkomponuje się do łazienki z czarną armaturą.

prysznicowe odwodnienia liniowe

Nierdzewne odwodnienie prysznicowe

Klasyczne rozwiązanie odwodnienia prysznicowego, dostępne w różnych wzorach rusztu do wyboru. Doskonale współgra z połyskiem klasycznej armatury łazienkowej i zapewnia ponadczasowy efekt wizualny.

Odwodnienia liniowe prysznicowe – rozwiązanie dla każdej łazienki

Dlaczego użytkownicy wybierają AQUA STEEL LA?

prysznicowe odwodnienia liniowe

Dowiedz się jak jest zbudowane odwodnienie liniowe prysznicowe

Ruszt zakrywa syfon i dno korytka, pełniąc funkcję wizualną odwodnienia. Dostępny w wersji polerowanej stali nierdzewnej lub szczotkowanej, a po odwróceniu może posłużyć do wklejenia glazury.

Kratka chroni syfon przed nadmiernym zabrudzeniem i jest swobodnie wyjmowana.

Syfon to kolejny zdejmowany element odpływu liniowego. Element ten zapobiega przedostawaniu się do łazienki nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji.

Ramka podtrzymuje ruszt nad dnem korytka, którym spływa woda. Nie jest połączona na stałe z korytkiem. Tworzy szczelinę, umożliwiającą wtórny odpływ wody, która przedostała się pod powierzchnię glazury. Pełni również funkcję wizualną dzięki widocznej trzymilimetrowej, szlifowanej powierzchni nadając odwodnieniu niepowtarzalny charakter.

Korytko jest trwałe i wytrzymałe na obciążenia. Zostało wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm. Ważnym elementem korytka jest podłączenie do rury kanalizacyjnej wynoszące 50 mm bez redukcji. Korytko zostało wyposażone w cztery stopy przegubowe swobodnie regulowane ułatwiające montaż. Tak jak wszystkie pozostałe elementy przeszło proces elektropolerowania, co dodatkowo  zabezpiecza jego powierzchnię przez przywieraniem brudu.

Poznaj więcej zalet AQUA STEEL LA?

Wybierz ruszt, który podkreśli charakter twojej łazienki

Ekskluzywny charakter AQUA STEEL LA ma w genach. To zasługa stali nierdzewnej szczotkowanej oraz nowoczesnemu wzornictwu oferowanych modeli. Dostępnych jest pięć wzorów abyś mógł dopasować je do wystroju twojej łazienki. Dodatkowo każdy ruszt może zostać odwrócony i posłużyć do wklejenia glazury tworząc zupełnie inny efekt wizualny. Na uwagę zasługuje również ruszt czarnego odwodnienia, który z pewnością doskonale wpisze się w aktualny styl.

Każdy ruszt może zostać odwrócony i posłużyć do wklejenia glazury

Czarne odwodnienie: BG

Ruszt szlifowany model: SZG

Ruszt polerowany model: PG

Ruszt szlifowany model: SZ3

Ruszt szlifowany model: SZ5

Ruszt polerowany model: P6

Diabeł tkwi w szczegółach

Wykończenie powierzchni stali nierdzewnej metodą elektropolerowania

Jakość to nasz priorytet

Cała powierzchnia stali nierdzewnej użytej do budowy odwodnienia AQUA STEEL LA przeszła proces elektropolerowania. Proces ten należy do jednych z najbardziej złożonych technik elektrochemicznej obróbki stali. Głównym celem zastosowania takiego procesu jest uzyskanie wygładzonej powierzchni, nadającej odwodnieniu niepowtarzalny charakter oraz pozytywnie wpływając na zachowanie czystości. Co ważne, taka obróbka stali nierdzewnej w przeciwieństwie do cieplnej, czy mechanicznej nie wpływa negatywnie na jej wytrzymałość. Oprócz podstawowego celu takiego zabiegu, czyli wygładzenia powierzchni, produkt poddany jest głębokiej pasywacji anodowej. Dzięki temu produkt zostaje dokładnie zabezpieczony przed korozją.

Dlaczego wybrać odpływ liniowy?

Spraw, aby Twoja łazienka nabrała charakteru.

Odpływy liniowe są eleganckie, przyciągają wzrok i pasują do nowoczesnego jak i tradycyjnego wystroju łazienki. Są niezwykle praktyczne, ponieważ pozwalają na rezygnację z podwyższeń, czy brodzików. Dzięki temu rozwiązaniu z pryszniców, w których zamontowano odwodnienia liniowe mogą śmiało korzystać osoby starsze, mające trudności z poruszaniem oraz małe dzieci. Odpływy liniowe AQUA STEEL LA są wyjątkowo smukłe zachowując pełną funkcjonalność i łatwość użytkowania syfonu. Widoczna ramka ma zaledwie 60 mm szerokości i nadaje Twojej łazience niezwykłego charakteru. Ramka została wykończona od góry powierzchnią szlifowaną uwidaczniając dyskretny i niepowtarzalny styl odwodnienia AQUA STEEL LA.

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Skontaktuj się z nami!

telefon:

+48 17 788 17 70

+48 17 788 17 77

+48 17 788 42 59

email: biuro@spiroflex.pl